Porcentagem de éxitos: 53%
KARP Viktor
em Teams class 7
final
: 13,13,-8,-5,6 (PTT Thailand Open 2014)
BALLESTRINO Jake
em Singles class 7
group
: 4,2,6 (PTT Thailand Open 2014)
THAPAENG Suriyone
em Singles class 7
group
: 4,5,-8,-8,6 (PTT Thailand Open 2014)
THAPAENG Suriyone
em Teams class 7
group
: 9,10,-9,7 (PTT Thailand Open 2014)
DOANA Victor
em Singles class 7
group
: 5,7,-9,6 (European Championships 2013)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
group
: -9,7,5,-4,10 (European Championships 2013)
SAMOILOV Vladimir
em Singles class 7
group
: 4,5,5 (Czech Open 2013)
OTTE Patrick
em Teams class 6-7
group
: 4,3,5 (Czech Open 2013)
DEIGSLER Michal
em Singles class 7
quarter final
: 4,7,9 (Czech Open 2013)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: 8,9,10 (Hungarian Open 2013)
SHUR Samuel
em Teams class 7
group
: 9,-9,8,-7,8 (Hungarian Open 2013)
KOVACS Adam
em Teams class 7
group
: -10,8,4,5 (Hungarian Open 2013)
JONES Gareth
em Singles class 7
group
: 8,4,7 (Hungarian Open 2013)
JONES Gareth
em Teams class 7
group
: 5,3,3 (Hungarian Open 2013)
NAMSAGA Yuttana
em Teams class 6-8
1/8 final
: 9,9,11 (Paralympic Games 2012)
SHUR Samuel
em Singles class 7
final
: -8,8,8,-6,9 (Romanian Open 2012)
SHUR Samuel
em Teams class 6-7
group
: 8,5,7 (Romanian Open 2012)
DOANA Victor
em Teams class 6-7
group
: 5,6,3 (Romanian Open 2012)
STERLING Daryl
em Singles class 7
semi final
: -10,9,-6,6,5 (Romanian Open 2012)
STERLING Daryl
em Teams class 6-7
group
: -8,8,9,7 (Romanian Open 2012)
KOVACS Adam
em Singles class 7
group
: 9,10,3 (Romanian Open 2012)
FREYE Dennis
em Teams class 7
group
: 5,4,9 (9th Slovenian Open)
SCHNEIDER Marc
em Singles class 7
group
: 7,9,8 (9th Slovenian Open)
SCHNEIDER Marc
em Teams class 7
group
: 4,6,6 (9th Slovenian Open)
LAMBERT Zbynek
em Singles class 7
group
: -9,9,-8,7,7 (Lignano Master Open 2012)
OTTE Patrick
em Singles class 7
group
: 5,10,5 (Hungarian Open 2012)
LA ROSE Dennis
em Singles class 7
group
: 7,10,9 (Hungarian Open 2012)
LA ROSE Dennis
em Teams class 6-7
group
: 6,5,6 (Hungarian Open 2012)
AUVINEN Jari
em Teams class 7
group
: 8,8,4 (European Championships 2011)
NIELSEN Brian
em Teams class 6
group
: -9,3,10,5 (British Open 2011)
KUSIAK Thomasz
em Teams class 6
semi final
: -5,7,9,5 (British Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Singles class 6
group
: 8,7,5 (British Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
final
: 4,8,12 (British Open 2011)
CARION Olivier
em Teams class 6
group
: -7,-10,3,5,8 (British Open 2011)
ARGUELLO GARCIA Domingo
em Singles class 6
group
: 5,7,7 (British Open 2011)
ARGUELLO GARCIA Domingo
em Teams class 6
group
: 4,6,12 (British Open 2011)
PARK Hong Kyu
em Teams class 6
group
: 9,-10,9,5 (British Open 2011)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Teams class 6
semi final
: 9,9,-5,4 (Czech Open 2011)
ESAULOV Alexander
em Singles class 6
quarter final
: 9,3,5 (Czech Open 2011)
GOFER Asaf Ayal
em Teams class 6
group
: 6,-8,-6,4,5 (Czech Open 2011)
GOFER Asaf Ayal
em Teams class 6
final
: 2,-5,5,8 (Czech Open 2011)
WETHERILL David Paul
em Singles class 6
semi final
: 9,6,-7,-9,7 (Czech Open 2011)
WETHERILL David Paul
em Teams class 6
group
: -9,9,8,-5,3 (Czech Open 2011)
HUBER Robert
em Teams class 6
group
: 9,5,11 (Czech Open 2011)
CSEMY Gabriel
em Teams class 6
group
: 3,-8,2,2 (Czech Open 2011)
NAJM Fakhr
em Singles class 6
group
: 3,8,7 (Czech Open 2011)
PITRUZZELLO Biagio
em Singles class 6
group
: 8,11,3 (Czech Open 2011)
BOGACH Nikolay
em Teams class 6
group
: 4,8,1 (Czech Open 2011)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
group
: 10,-2,9,9 (Bayreuth Open 2011)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
1/8 final
: 10,8,8 (Bayreuth Open 2011)
GARIFULLIN Valeriy
em Teams class 7
group
: 5,5,3 (Bayreuth Open 2011)
SCHNEIDER Marc
em Singles class 7
group
: -7,12,5,-9,2 (Bayreuth Open 2011)
SCHNEIDER Marc
em Teams class 7
group
: 17,7,3 (Bayreuth Open 2011)
KARACAM Ahmet
em Singles class 7
group
: 6,4,8 (Bayreuth Open 2011)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Singles class 6
semi final
: 7,3,-7,9 (Romania Open 2011)
BOBROV Danny
em Singles class 6
group
: -7,-3,9,4,11 (Romania Open 2011)
ALECCI Raimondo
em Singles class 6
final
: 8,-11,2,-8,2 (Romania Open 2011)
HUBER Robert
em Singles class 6
group
: -9,13,9,-8,5 (Romania Open 2011)
NASUI Dan Marian
em Singles class 6
group
: 4,3,-10,3 (Romania Open 2011)
KNEUSS Valentin
em Teams class 6
bronze
: 6,4,17 (Romania Open 2011)
SUNDBERG Erik
em Teams class 6
group
: 10,7,8 (Romania Open 2011)
SUNDBERG Erik
em Teams class 6
bronze
: -5,5,6,11 (Romania Open 2011)
CSEMY Gabriel
em Teams class 6
group
: 8,7,-11,5 (Romania Open 2011)
JOZIC Pavao
em Singles class 6
quarter final
: 9,9,5 (Romania Open 2011)
JOZIC Pavao
em Teams class 6
semi final
: 4,-7,10,7 (Romania Open 2011)
DU PLOOY Petrus Jacob
em Teams class 6
group
: 8,7,4 (Slovakia Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Singles class 6
group
: -8,9,5,9 (Slovakia Open 2011)
DAL-PAN Emmanuel
em Teams class 6
group
: 7,9,6 (Slovakia Open 2011)
HUBER Robert
em Teams class 6
group
: 7,4,9 (Slovakia Open 2011)
GRUNDELER Bastien
em Teams class 6
final
: -8,8,-8,8,8 (Slovakia Open 2011)
KNEUSS Valentin
em Teams class 6
semi final
: -7,12,6,7 (Slovakia Open 2011)
KUSIAK Thomasz
em Teams class 6
group
: 10,11,-9,9 (Dutch Open 2011)
BOBROV Danny
em Singles class 6
group
: -7,4,-7,9,8 (Dutch Open 2011)
MEWES Klaus
em Singles class 6
group
: 8,4,3 (Dutch Open 2011)
MEWES Klaus
em Teams class 6
group
: 7,6,6 (Dutch Open 2011)
RAU Thomas
em Teams class 6
group
: 5,-6,9,-8,8 (Dutch Open 2011)
JOZIC Pavao
em Teams class 6
quarter final
: -9,3,7,3 (Dutch Open 2011)
DI FRANCO MICHELL Carlo
em Teams class 6
semi final
: 7,5,7 (8th Slovenia Open)
GAFFINO Simone
em Teams class 6
quarter final
: 2,6,6 (8th Slovenia Open)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
final
: 7,-8,7,-11,9 (8th Slovenia Open)
MEWES Klaus
em Teams class 6
group
: 10,6,4 (8th Slovenia Open)
JOZIC Pavao
em Teams class 6
group
: 8,5,5 (8th Slovenia Open)
SAFIULLIN Dinar
em Singles class 6
group
: 5,3,3 (8th Slovenia Open)
NIELSEN Brian
em Teams class 6
semi final
: 3,8,3 (Lignano Master Open 2011)
BUZIN Vadim
em Teams class 6
group
: 7,6,8 (Lignano Master Open 2011)
BUZIN Vadim
em Teams class 6
bronze
: -9,4,8,5 (Lignano Master Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
quarter final
: 7,7,-10,4 (Lignano Master Open 2011)
GOFER Asaf Ayal
em Singles class 6
1/8 final
: -3,-9,10,5,7 (Lignano Master Open 2011)
HORN Patrick
em Singles class 6
group
: 3,8,6 (Lignano Master Open 2011)
SUNDBERG Erik
em Teams class 6
group
: 9,-4,6,3 (Lignano Master Open 2011)
RAU Thomas
em Singles class 6
group
: 8,10,7 (Lignano Master Open 2011)
CSEMY Gabriel
em Singles class 6
group
: 8,6,9 (Lignano Master Open 2011)
DAL-PAN Emmanuel
em Teams class 6
final
: 8,7,7 (Hungary Open 2011)
DAL-PAN Emmanuel
em Teams class 6
group
: 3,8,3 (Hungary Open 2011)
GOFER Asaf Ayal
em Singles class 6
group
: 8,-9,7,10 (Hungary Open 2011)
CARION Olivier
em Singles class 6
group
: 8,8,8 (Hungary Open 2011)
MEWES Klaus
em Singles class 6
group
: 9,3,5 (Hungary Open 2011)
HUBER Robert
em Teams class 6
group
: 4,9,8 (Hungary Open 2011)
WATTS Steven
em Teams class 6
group
: 3,4,5 (Hungary Open 2011)
OGUZ Sener
em Teams class 7
group
: 16,5 (Romania Open 2010)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
group
: -10,10,9 (Romania Open 2010)
GARIFULLIN Valeriy
em Singles class 7
group
: 5,3,4 (Romania Open 2010)
SPEEK Hans
em Singles class 7
group
: -6,-9,6,11,8 (7th Slovenia Open)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 7
semi final
: 10,6 (Lignano Master Open 2010)
UPMANN Christian
em Teams class 7
group
: 7,9 (Lignano Master Open 2010)
ANTHONY Farell
em Singles class 7
group
: -7,7,8,2 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
STOTESBURY Joseph
em Men's open singles standing
1/64 final
: 5,5,8 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
STOTESBURY Joseph
em Men's open singles standing
1/64 final
: 5,5,8 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
CSEMY Gabriel
em Singles class 7
group
: 9,2,10 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
HUBER Paul
em Singles class 7
group
: 2,6,10 (German Open 2009)
THOMASBERGER Andreas
em Singles class 7
group
: 8,1,7 (German Open 2009)
MAS SANCHEZ Sergio
em Teams class 7
quarter final
: 4,-9,5,2 (German Open 2009)
MALESIC Budimir
em Teams class 7
bronze
: -7,7,6,-9,5 (Czech Open 2009)
PALIKUCA Mitar
em Teams class 7
bronze
: -7,6,5,6 (Czech Open 2009)
DODA Radim
em Singles class 7
group
: 6,6,8 (Czech Open 2009)
DODA Radim
em Teams class 7
quarter final
: 9,3,6 (Czech Open 2009)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
group
: -10,4,5,-11,12 (European Championships 2007)
MILJKOVIC Borivoje
em Singles class 7
group
: 7,6,10 (European Championships 2007)
MORALES Jordi
em Teams class 7
group
: 9,8,-9,-10,9 (European Championships 2007)
MOROZOV Mikhail
em Teams class 7
group
: 9,12,9 (European Championships 2007)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
group
: 5,6,10 (Lignano Master Open)
MALESIC Budimir
em Singles class 7
group
: -9,8,8,-4,7 (Lignano Master Open)
MALESIC Budimir
em Teams class 7
semi final
: 10,6,13 (Lignano Master Open)
KONIG Karl Heinz
em Teams class 7
group
: 9,9,10 (Lignano Master Open)
NG Keng Chuan
em Singles class 6-7
group
: 4,3,7 (IWAS Games)
ENGKU NGAH Engku Ali
em Singles class 6-7
quarter final
: -7,5,10,10 (IWAS Games)
LIN Hsiu-hsien
em Singles class 6-7
semi final
: -6,5,13,5 (IWAS Games)
FURLAN Andrea
em Singles class 7
semi final
: -13,4,6,4 (Liguria Cup 2007)
CASCIOLA Augusto
em Singles class 7
group
: 4,7,6 (Liguria Cup 2007)
DOURBECKER Kevin
em Singles class 7
final
: 8,7,9 (Liguria Cup 2007)
ADAMS Rainer
em Singles class 7
group
: 11,-9,10,7 (Liguria Cup 2007)
ADAMS Rainer
em Teams class 6-7
final
: 4,7,5 (Liguria Cup 2007)
FURLER Dominik
em Singles class 7
group
: 4,8,7 (Liguria Cup 2007)
FURLER Dominik
em Teams class 6-7
group
: 6,6,6 (Liguria Cup 2007)
HORUT Daniel
em Singles class 7
group
: (2nd Serbia Open)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 7
group
: (2nd Serbia Open)
FURLAN Andrea
em Singles class 7
semi final
: (2nd Serbia Open)
JURASZ Adam
em Singles class 7
group
: (2nd Serbia Open)
JURASZ Adam
em Teams class 7
group
: (2nd Serbia Open)
MALESIC Budimir
em Teams class 7
group
: (2nd Serbia Open)
PALIKUCA Mitar
em Singles class 7
group
: (2nd Serbia Open)
LAMBERT Zbynek
em Singles class 7
group
: 3,5,10 (Romanian Open 2007)
MESSI Stephane
em Teams class 8
group
: 7,-11,7,9 (Romanian Open 2007)
SHUR Samuel
em Singles class 7
group
: 12,-8,9,8 (Romanian Open 2007)
SHUR Samuel
em Teams class 8
: (Romanian Open 2007)
ANTHONY Farell
em Teams class 7
group
: 6,4,8 (Open HIT 2007)
SHUR Samuel
em Singles class 7
group
: 6,4,8 (Open HIT 2007)
KONIG Karl Heinz
em Singles class 7
quarter final
: 9,5,2 (Open HIT 2007)
KONIG Karl Heinz
em Teams class 7
semi final
: 7,2,1 (Open HIT 2007)
LAZAR Damijan
em Teams class 7
bronze
: 4,-3,10,2 (Open HIT 2007)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
group
: 9,12,6 (Open HIT 2007)
SPEEK Hans
em Singles class 7
group
: 6,5,-9,6 (Open HIT 2007)
HEBOYAN Arthur
em Singles class 7
group
: 6,-10,8,10 (Czech Open 2007)
AKSIONOV Vladimir
em Singles class 7
group
: -6,3,1,7 (Czech Open 2007)
LIN Wo-chin
em Teams class 7
group
: 4,2,4 (Czech Open 2007)
LIN Wo-chin
em Teams class 7
bronze
: 4,4,5 (Czech Open 2007)
JURASZ Adam
em Singles class 7
semi final
: (Polish Open 2006)
CHELMICKI Jan
em Singles class 7
group
: (Polish Open 2006)
POPOV Mykhaylo
em Singles class 7
quarter final
: (Polish Open 2006)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
group
: (Polish Open 2006)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
MALESIC Budimir
em Teams class 7
group
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
HORUT Daniel
em Singles class 7
: (1st Serbia Open 2006)
HORUT Daniel
em Teams class 7
: (1st Serbia Open 2006)
SVASTA Roman
em Teams class 7
: (1st Serbia Open 2006)
JURASZ Adam
em Men's open singles standing
OMs214
: (1st Serbia Open 2006)
LAZAR Damijan
em Men's open singles standing
OMs127
: (1st Serbia Open 2006)
UVACEK Mihajlo
em Singles class 7
: (1st Serbia Open 2006)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
quarter final
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
MEYER Dieter
em Singles class 7
semi final
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
HEBOYAN Arthur
em Singles class 7
GB3-3
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
HEBOYAN Arthur
em Teams class 7
group
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
LA MATTINA Giovanni
em Singles class 7
GB3-2
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
GAMBINO Marco
em Teams class 7
group
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
STOTESBURY Joseph
em Men's open singles standing
1/32 final
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
GB3-6
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
STOTESBURY Joseph
em Teams class 7
group
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
final
: (European Championships 2005)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
bronze
: (European Championships 2005)
LAZAR Damijan
em Singles class 7
D
: (European Championships 2005)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Teams class 6-7
: (18th T.T. International Master Italians Open)
HEBOYAN Arthur
em Teams class 6-7
F1-2
: (18th T.T. International Master Italians Open)
LAZAR Damijan
em Teams class 6-7
semi final
: (18th T.T. International Master Italians Open)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 6-7
bronze
: (Czech Open 2005)
CHYBA Lukas
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2005)
CASCIOLA Augusto
em Singles class 7-8
group
: (1st Torino International TT Tournament 2005)
HEBOYAN Arthur
em Singles class 7-8
group
: (1st Torino International TT Tournament 2005)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Singles class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
HORUT Daniel
em Teams class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
MALESIC Budimir
em Teams class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
KONIG Karl Heinz
em Teams class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
SVASTA Roman
em Teams class 6-7
group
: (1st Open Terme Lasko)
MALESIC Budimir
em Singles class 7
group
: (1st Open Terme Lasko)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 6-7
group
: (Slovakia Open 2003)
MALESIC Budimir
em Singles class 7
group
: (Slovakia Open 2003)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
quarter final
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
FURLAN Andrea
em Singles class 7
semi final
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
LINAN Juan Antonio
em Men's open singles standing
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
ROMEO Roberto
em Teams class 6-7
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
FAHAD S M S Alofaisan
em Singles class 7
group
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
FAHAD S M S Alofaisan
em Teams class 6-7
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
FAHAD S M S Alofaisan
em Teams class 6-7
group
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
HORUT Daniel
em Singles class 6-7
group
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
HORUT Daniel
em Teams class 6-7
group
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
FURLAN Andrea
em Singles class 6-7
quarter final
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
CAMPOREALE Nicola
em Teams class 6-7
group
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
LAMBERT Zbynek
em Singles class 7
group
: (European Championships 2003)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 7
group
: (European Championships 2003)
REYNDERS Martijn
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2003)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Teams class 7
group
: (Czech Open 2003)
DURACKA Milan
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2003)
ROSARIO Daniel Pascoal
em Singles class 7
Q2-6
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
ROSARIO Daniel Pascoal
em Teams class 6-7
E2-7
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
FRANCISCO Joao-carlos
em Teams class 6-7
E2-5
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
LONNBERG Linus
em Singles class 7
Q2-3
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
ALAGNA Gianni
em Singles class 7
group
: (4th Trofeo Del Mediterraneo 2001)
ZURAWSKI Adam
em Singles class 7
group
: (4th Trofeo Del Mediterraneo 2001)
HRABA Karl Heinz
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2001)
ZURAWSKI Adam
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2001)
DROBOTUN Artem
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2001)
FRANCOIS Pascal
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
SHTYRENKO Lexander
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
FRANCOIS Pascal
em Singles class 7
: (European Championships 1999)
KARP Viktor
em Singles class 7
group
: -5,7,6,-7,7 (PTT Thailand Open 2014)
POPOV Mykhaylo
em Singles class 7
quarter final
: 2,4,4 (PTT Thailand Open 2014)
SAMSONOV Alexei
em Teams class 7
group
: 13,11,-9,-5,7 (PTT Thailand Open 2014)
POPOV Mykhaylo
em Teams class 7
final
: 3,7,4 (PTT Thailand Open 2014)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
group
: 9,9,5 (European Championships 2013)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
group
: 13,11,5 (European Championships 2013)
BAYLEY William John
em Singles class 7
group
: 7,9,5 (European Championships 2013)
MONTANUS Jean-paul
em Singles class 7
group
: 6,-12,4,-6,6 (European Championships 2013)
HORUT Daniel
em Singles class 7
group
: 6,4,-11,-9,8 (Czech Open 2013)
DESPINEUX Ben Ashok
em Singles class 7
semi final
: 7,10,6 (Czech Open 2013)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 6-7
final
: 7,9,-10,-7,6 (Czech Open 2013)
DESPINEUX Ben Ashok
em Singles class 7
group
: 1,6,6 (Hungarian Open 2013)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
quarter final
: 6,6,6 (Hungarian Open 2013)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
group
: 7,7,-10,10 (Hungarian Open 2013)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: 4,2,4 (Paralympic Games 2012)
HORUT Daniel
em Singles class 7
group
: 6,8,5 (Paralympic Games 2012)
DEIGSLER Michal
em Singles class 7
group
: 9,10,-8,10 (Romanian Open 2012)
POPOV Mykhaylo
em Singles class 7
group
: 2,7,4 (Slovakia Open 2012)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
group
: 6,6,7 (Slovakia Open 2012)
NIKOLENKO Maksym
em Teams class 7
group
: 6,1,3 (Slovakia Open 2012)
LIAO Keli
em Teams class 7
group
: 8,4,7 (Slovakia Open 2012)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: 5,4,5 (9th Slovenian Open)
YOUSSEF Sayed
em Singles class 7
group
: 6,9,13 (9th Slovenian Open)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: 8,-8,9,5 (9th Slovenian Open)
DOURBECKER Kevin
em Teams class 7
group
: -4,10,9,7 (9th Slovenian Open)
WOLLMERT Jochen
em Singles class 7
group
: 7,5,4 (Lignano Master Open 2012)
NIKOLENKO Maksym
em Singles class 7
group
: 5,6,8 (Lignano Master Open 2012)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
group
: 4,5,2 (Lignano Master Open 2012)
MORALES Jordi
em Teams class 7
group
: 9,-9,6,7 (Lignano Master Open 2012)
HORUT Daniel
em Singles class 7
group
: 9,3,6 (Hungarian Open 2012)
LAMBERT Zbynek
em Singles class 7
quarter final
: 6,9,7 (Hungarian Open 2012)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 6-7
group
: -7,8,8,10 (Hungarian Open 2012)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 6-7
semi final
: -9,-8,4,5,3 (Hungarian Open 2012)
BAYLEY William John
em Singles class 7
group
: 6,4,12 (European Championships 2011)
MONTANUS Jean-paul
em Singles class 7
group
: 9,2,-8,7 (European Championships 2011)
BAYLEY William John
em Teams class 7
group
: 4,6,8 (European Championships 2011)
CASTILLO RODRIGUES Amalio
em Singles class 6
group
: 6,10,7 (British Open 2011)
BOBROV Danny
em Singles class 6
1/8 final
: 9,9,7 (British Open 2011)
THAINIYOM Rungroj
em Teams class 6
group
: 6,6,3 (British Open 2011)
RAU Thomas
em Teams class 6
semi final
: -5,-5,6,6,14 (British Open 2011)
GRUNDELER Bastien
em Teams class 6
final
: 6,8,5 (British Open 2011)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Singles class 6
group
: -5,9,9,10 (Czech Open 2011)
VALERA Alvaro
em Singles class 6
final
: 8,7,10 (Czech Open 2011)
JOZIC Pavao
em Teams class 6
semi final
: 9,10,6 (Czech Open 2011)
WETHERILL David Paul
em Teams class 6
final
: 7,7,10 (Czech Open 2011)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Singles class 7
group
: 8,-9,4,8 (Bayreuth Open 2011)
DESPINEUX Ben Ashok
em Singles class 7
quarter final
: -8,-6,9,8,6 (Bayreuth Open 2011)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
group
: 3,11,8 (Bayreuth Open 2011)
LIAO Keli
em Teams class 7
semi final
: 6,3,3 (Bayreuth Open 2011)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
bronze
: 7,9,9 (Bayreuth Open 2011)
KNEUSS Valentin
em Teams class 6
group
: 11,-7,8,9 (Romania Open 2011)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Teams class 6
semi final
: -7,8,5,6 (Romania Open 2011)
PRZECEK Josef
em Singles class 6
group
: 6,-12,11,5 (Slovakia Open 2011)
KUSIAK Thomasz
em Singles class 6
group
: 6,-11,6,13 (Slovakia Open 2011)
CARION Olivier
em Teams class 6
group
: -7,7,-7,5,9 (Slovakia Open 2011)
ESAULOV Alexander
em Teams class 6
group
: -9,8,-7,4,8 (Slovakia Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
final
: 8,12,-6,7 (Slovakia Open 2011)
GRUNDELER Bastien
em Singles class 6
group
: 6,-10,8,10 (Dutch Open 2011)
RAU Thomas
em Singles class 6
1/8 final
: 12,7,3 (Dutch Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
semi final
: 7,7,-5,-6,10 (Dutch Open 2011)
GRUNDELER Bastien
em Teams class 6
semi final
: 5,4,8 (Dutch Open 2011)
RAU Thomas
em Teams class 6
bronze
: -10,6,9,7 (Dutch Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Singles class 6
group
: 9,-7,7,11 (8th Slovenia Open)
SEOANE ALCARAZ Alberto
em Singles class 6
group
: 9,-5,8,11 (8th Slovenia Open)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Teams class 6
group
: 5,-6,8,-7,4 (8th Slovenia Open)
WETHERILL David Paul
em Teams class 6
semi final
: 4,-10,-7,9,12 (8th Slovenia Open)
GRUNDELER Bastien
em Teams class 6
final
: 4,7,6 (8th Slovenia Open)
FERNANDEZ Thomas
em Singles class 6
quarter final
: 8,9,9 (Lignano Master Open 2011)
ESAULOV Alexander
em Teams class 6
group
: 9,13,9 (Lignano Master Open 2011)
GRUNDELER Bastien
em Teams class 6
quarter final
: 7,-2,-8,8,8 (Lignano Master Open 2011)
ROSENMEIER Peter
em Teams class 6
semi final
: 5,-9,9,-8,7 (Lignano Master Open 2011)
ESAULOV Alexander
em Teams class 6
bronze
: -5,14,-7,9,8 (Lignano Master Open 2011)
BOBROV Danny
em Teams class 6
semi final
: 5,-7,8,-5,9 (Hungary Open 2011)
GOFER Asaf Ayal
em Teams class 6
semi final
: 7,6,9 (Hungary Open 2011)
FERNANDEZ Thomas
em Teams class 6
final
: 3,-9,8,-4,3 (Hungary Open 2011)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Singles class 6
quarter final
: -5,11,10,7 (Hungary Open 2011)
VALERA Alvaro
em Men's open singles standing
1/16 final
: 3,11 (Romania Open 2010)
VALERA Alvaro
em Singles class 7
group
: 6,5,-9,6 (Romania Open 2010)
SCHWINN Thorsten
em Singles class 7
group
: 4,8,-6,8 (Romania Open 2010)
VALERA Alvaro
em Men's open singles standing
1/64 final
: 2,6 (7th Slovenia Open)
YOUSSEF Sayed
em Singles class 7
group
: 3,2,-7,5 (7th Slovenia Open)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
group
: 8,3,6 (7th Slovenia Open)
SCHWINN Thorsten
em Teams class 7
group
: -10,3,9 (7th Slovenia Open)
DESPINEUX Ben Ashok
em Teams class 7
group
: -6,9,7 (7th Slovenia Open)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Teams class 7
group
: 7,7 (7th Slovenia Open)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: 7,11,5 (Lignano Master Open 2010)
UPMANN Christian
em Singles class 7
group
: 6,9,-8,-13,3 (Lignano Master Open 2010)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
group
: -9,4,8,6 (Lignano Master Open 2010)
BAYLEY William John
em Teams class 7
group
: 6,6 (Lignano Master Open 2010)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: 12,6 (Lignano Master Open 2010)
BAYLEY William John
em Teams class 7
final
: 7,7 (Lignano Master Open 2010)
SHUR Samuel
em Singles class 7
group
: 8,4,7 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
MESSI Stephane
em Singles class 7
quarter final
: 6,6,5 (Lignano Master Open 2009 for standing players)
ANTHONY Farell
em Men's open singles standing
1/32 final
: -11,12,5,-6,15 (German Open 2009)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
group
: 5,4,6 (German Open 2009)
DUQUESNE Arnaud Chislain
em Singles class 7
1/8 final
: 11,6,7 (German Open 2009)
SEIDENFELD Mitchell
em Teams class 7
semi final
: 3,7,5 (German Open 2009)
MORALES Jordi
em Teams class 7
bronze
: 5,-6,3,2 (German Open 2009)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: 6,10,10 (European Championships 2009)
HORUT Daniel
em Singles class 7
group
: 4,4,6 (European Championships 2009)
POPOV Mykhaylo
em Teams class 7
quarter final
: 9,2,2 (European Championships 2009)
VALERA Alvaro
em Singles class 7
group
: 6,4,11 (Czech Open 2009)
STOTESBURY Joseph
em Singles class 7
group
: 6,-11,3,-11,3 (Czech Open 2009)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
semi final
: -5,4,12,12 (Czech Open 2009)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: 6,8,8 (European Championships 2007)
MEYER Dieter
em Singles class 7
group
: 6,6,10 (European Championships 2007)
JURASZ Adam
em Teams class 7
quarter final
: 2,-3,-12,8,6 (European Championships 2007)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
semi final
: 8,8,9 (European Championships 2007)
DOURBECKER Kevin
em Teams class 7
bronze
: 8,-10,-6,9,11 (European Championships 2007)
MESSI Stephane
em Teams class 7
bronze
: 8,9,11 (European Championships 2007)
OGUZ Sener
em Singles class 7
group
: -6,15,6,-6,6 (Lignano Master Open)
KARABARDAK Paul Arif
em Singles class 7
group
: -8,4,9,4 (Lignano Master Open)
SHUR Samuel
em Teams class 7
semi final
: -12,6,10,4 (Lignano Master Open)
ANTHONY Farell
em Teams class 7
final
: -5,8,6,-8,6 (Lignano Master Open)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
final
: 5,4,7 (Lignano Master Open)
DOURBECKER Kevin
em Teams class 6-7
semi final
: -6,7,9,6 (Liguria Cup 2007)
DOURBECKER Kevin
em Men's open singles standing
1/32 final
: (2nd Serbia Open)
HORUT Daniel
em Singles class 7
final
: (2nd Serbia Open)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: -9,3,4,5 (Romanian Open 2007)
JURASZ Adam
em Singles class 7
semi final
: -5,10,10,-6,6 (Open HIT 2007)
MESSI Stephane
em Singles class 7
bronze
: 8,6,-9,8 (Open HIT 2007)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: -10,8,7,8 (Open HIT 2007)
JURASZ Adam
em Teams class 7
semi final
: 9,7,-13,-8,7 (Open HIT 2007)
LIN Hsiu-hsien
em Singles class 7
group
: 8,3,11 (Czech Open 2007)
HORUT Daniel
em Singles class 7
quarter final
: 6,13,8 (Czech Open 2007)
ANTHONY Farell
em Teams class 7
semi final
: 3,5,5 (Czech Open 2007)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
semi final
: 2,4,6 (Czech Open 2007)
LIN Hsiu-hsien
em Teams class 7
bronze
: 11,3,8 (Czech Open 2007)
BASS Norman
em Men's open singles standing
1/64 final
: (World Championships 2006)
JURASZ Adam
em Singles class 7
group
: (World Championships 2006)
LIMA Christovan
em Singles class 7
group
: (World Championships 2006)
DETTONI Cristian
em Teams class 7
group
: (World Championships 2006)
YE Chao Qun
em Teams class 7
group
: (World Championships 2006)
YE Chao Qun
em Singles class 7
group
: (Polish Open 2006)
YE Chao Qun
em Singles class 7
final
: (Polish Open 2006)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
ZURAWSKI Adam
em Singles class 7
group
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
JURASZ Adam
em Teams class 7
semi final
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
final
: (3rd Open Terme Lasko 2006)
DOURBECKER Kevin
em Singles class 7
: (1st Serbia Open 2006)
MORALES Jordi
em Singles class 7
final
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
KARABARDAK Paul Arif
em Teams class 7
group
: (8th Trofeo del Mediterraneo 2005)
MORALES Jordi
em Singles class 7
D
: (European Championships 2005)
NEMEC Jaromir
em Singles class 7
D
: (European Championships 2005)
HORUT Daniel
em Teams class 7
bronze
: (European Championships 2005)
LAMBERT Zbynek
em Teams class 7
bronze
: (European Championships 2005)
MESSI Stephane
em Teams class 7
: (European Championships 2005)
GREGOROVIC Vjekoslav
em Singles class 7
group
: (18th T.T. International Master Italians Open)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: (18th T.T. International Master Italians Open)
MESSI Stephane
em Teams class 6-7
F1-2
: (18th T.T. International Master Italians Open)
ZURAWSKI Adam
em Men's open singles standing
: (Czech Open 2005)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2005)
ZURAWSKI Adam
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2005)
MESSI Stephane
em Teams class 6-7
quarter final
: (Czech Open 2005)
POPOV Mykhaylo
em Teams class 6-7
semi final
: (Czech Open 2005)
BIDNYY Dmytro
em Teams class 6-7
semi final
: (Czech Open 2005)
HORUT Daniel
em Teams class 6-7
bronze
: (Czech Open 2005)
WOLLMERT Jochen
em Singles class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
HORUT Daniel
em Singles class 7
quarter final
: (2nd Open Terme Lasko)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 7
group
: (2nd Open Terme Lasko)
FURLAN Andrea
em Singles class 7
group
: (17th T.T. International Master Italians Open)
MALESIC Budimir
em Singles class 7
group
: (17th T.T. International Master Italians Open)
JURASZ Adam
em Teams class 6-7
group
: (17th T.T. International Master Italians Open)
WOLLMERT Jochen
em Teams class 6-7
group
: (17th T.T. International Master Italians Open)
DURACKA Milan
em Singles class 7
group
: (1st Open Terme Lasko)
LONNBERG Linus
em Singles class 7
quarter final
: (1st Open Terme Lasko)
MESSI Stephane
em Teams class 6-7
final
: (1st Open Terme Lasko)
DURACKA Milan
em Singles class 7
group
: (Slovakia Open 2003)
LONNBERG Linus
em Singles class 7
group
: (Slovakia Open 2003)
LONNBERG Linus
em Teams class 6-7
group
: (Slovakia Open 2003)
MORALES Jordi
em Singles class 7
group
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
MEYER Dieter
em Singles class 7
final
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
MEYER Dieter
em Teams class 6-7
semi final
: (2nd International Meeting "Noi e Voi Insieme")
MESSI Stephane
em Singles class 6-7
group
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
MESSI Stephane
em Singles class 6-7
final
: (Italians Open 1st Trophy T.T. - Bibiones City)
MORALES Jordi
em Singles class 7
group
: (European Championships 2003)
MEYER Dieter
em Singles class 7
group
: (European Championships 2003)
MESSI Stephane
em Teams class 7
group
: (European Championships 2003)
JURASZ Adam
em Teams class 7
semi final
: (European Championships 2003)
MESSI Stephane
em Teams class 7
bronze
: (European Championships 2003)
HORUT Daniel
em Men's open singles standing
1/32 final
: (Czech Open 2003)
LIN Hsiu-hsien
em Singles class 7
group
: (Czech Open 2003)
FURLAN Andrea
em Singles class 7
quarter final
: (Czech Open 2003)
LIN Hsiu-hsien
em Teams class 7
group
: (Czech Open 2003)
BIDNYY Dmytro
em Teams class 7
semi final
: (Czech Open 2003)
ZURAWSKI Adam
em Teams class 7
bronze
: (Czech Open 2003)
REYNDERS Martijn
em Singles class 7
Q2-2
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
REYNDERS Martijn
em Teams class 6-7
group
: (5th Trofeo del Mediteraneo 2002)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: (World Championships 2002)
GLIKMAN Zeev
em Singles class 7
group
: (World Championships 2002)
MESSI Stephane
em Singles class 7
group
: (4th Trofeo Del Mediterraneo 2001)
KURFESS Thomas
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
WOLLMERT Jochen
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
MESSI Stephane
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
HOPE David
em Singles class 7
: (World Top 12/8 1999 for standing players)
HOPE David
em Singles class 7
: (European Championships 1999)
KURFESS Thomas
em Singles class 7
: (European Championships 1999)